نیازمندان و محرومین به همت خادم یاران سلامت امام رضا (ع) در قالب طرح پایش سلامت در آستان امامزاده ابراهیم (ع) بابلسر ویزیت رایگان می شود.
شنبه 30 شهریور 1398    
«شجاع ولی تبار» در جلسه کانون سلامت دفتر مرکزی آستان قدس رضوی بابلسر که در امامزاده ابراهیم (علیه السلام) برگزار شد، پیرامون اهمیت رسیدگی به اوضاع واحوال محرومین و نیازمندان به نام امام رضا (علیه السلام) اظهار کرد: رفع نیاز، مشکلات و گرفتارى هم نوعان در سیره ائمه معصومین (علیهم السلام) بسیار تأکید شده است.
 
مسئول کانون مرکزی آستان قدس بابلسر ضمن قدردانی از تلاش خادم یاران حوزه سلامت افزود:  در روایتی از امام رضا (ع) آمده است: افرادی که به گره گشایی از کار بندگان خداوند مشغول اند بندگان خاص خدا هستند.
 
«احسانیان» از اجرای طرح پایش سلامت محرومین خبر داد و افزود: نیازمندان و محرومین به همت خادم یاران سلامت امام رضا (ع) در قالب طرح پایش سلامت در آستان امامزاده ابراهیم (علیه السلام) بابلسر ویزیت رایگان می شود.
 
مسئول کانون سلامت دفتر مرکزی آستان قدس رضوی در بابلسر بابیان اینکه این طرح به زودی اجرا می شود، یادآور شد: این طرح در مناطق کم برخوردار بابلسر نیز اجرایی خواهد شد.
 
وی بابیان اینکه هزینه های درمانی بیماران نیازمند شناسایی شده توسط خیرین تأمین می شود ، گفت: پایگاه سیار سلامت خادم یاران کانون سلامت برای حضور در منزل بیماران نیازمند در آینده ای نزدیک راه اندازی می شود .
 
 
 
 
 
 
rss آرشیو
mehrab motavally