مسئول هماهنگی و اجرای دوره آموزشی فرهنگی بقاع متبرکه کشور بیان کرد: دوره آموزشی فرهنگی خادمان بقاع متبرکه سراسر کشور در چهار بازه زمانی برگزار می شود.
سه شنبه 27 فروردین 1398    
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی؛ محمد پردل، مسئول هماهنگی و اجرای دوره آموزشی فرهنگی بقاع متبرکه کشور بیان کرد: دوره آموزشی فرهنگی خادمان بقاع متبرکه سراسر کشور در چهار بازه زمانی برگزار می شود.
 
وی افزود: این دوره در بازه زمانی چهار روزه و هر زمان ویژه استان های مشخص شده جهت بهره مندی بهتر خادمان برگزار می شود.
 
مسئول هماهنگی و اجرای دوره آموزشی فرهنگی بقاع متبرکه کشور، با بیان اینکه در هر دوره ۳۰۰ نفر از سراسر کشور حضور دارند؛ گفت: اولین گروه از خادمان بقاع متبرکه از ۱۴ تا ۱۷ اسفند شرکت کردند و هم اکنون گروه دوم خادمان بقاع متبرکه کشور در حال گذراندن دوره هستند.
 
 
پردل بیان کرد: در دوره دوم خادمان از استان های مرکزی، زنجان، آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، همدان، کرمان و فارس حضور دارند.
 
وی زیارت و بهره مندی از برنامه های رفاهی را از فعالیت های جانبی این دوره ویژه خادمان بقاع متبرکه عنوان کرد و افزود: حجت الاسلام محمد موسوی متقی، مدیر کل امور فرهنگی سازمان اوقاف و امورخیریه؛حجت الاسلام محمد نوروز پور، مدیر کل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف سخنرانان این دوره آموزشی هستند.
 
 
مسئول هماهنگی و اجرای دوره آموزشی فرهنگی بقاع متبرکه، آسیب های اجتماعی، اخلاق و بصیرت، امور فرهنگی و امور اجرایی و مسائل مربوط به بقاع متبرکه و شرح وظایف خادمان بقاع متبرکه را مباحث این دوره ها دانست.
 
گفتنی است، گروه سوم از خادمان بقاع متبرکه نیز از ۷ تا ۱۰ اردیبهشت با حضور در هتل ولایت مشهد مقدس و شرکت در دوره آموزشی، پس از موفقیت در آزمون پایانی گواهینامه دریافت می کنند.
 
 
 
 
 
 
rss آرشیو
mehrab motavally