کلاس های آموزش سبک زندگی اسلامی همزمان با سراسر کشور و استان، در دو بقعه خواهر امام و امامزاده هاشم رشت طی یک دوره ۲۴ هفته ای برگزار می شود.
جمعه 18 آبان 1397    
حجت الاسلام حمیدرضا کریمی، رئیس اداره اوقاف رشت در نشست هم اندیشی با مربیان دوره های سبک زندگی اسلامی شهرستان رشت اظهار کرد: ترویج شئون و مولفه های سبک زندگی اسلامی از دغدغه های رهبر معظم انقلاب است.
وی تاکید کرد: یکی از مهم ترین محیط هایی که می تواند به صورت منظم «سبک زندگی اسلامی» را در درون افراد نهادینه کند و به جامعه رسوخ کند، خانواده است.
کریمی افزود: بسیاری از کارویژه های سازمان اوقاف رویکرد ترویج شاخصه های سبک زندگی اسلامی در خانواده ها دارد.
وی اذعان کرد: حیات طیبه اسلامی، رهاورد سبک فردی عقلانی و سلوک اجتماعی عاقلانه است.
رئیس اداره اوقاف رشت یادآور شد: هدف سازمان اوقاف با برگزاری نشست های سبک زندگی در بقاع متبرکه کاربردی سازی مفاهیم سبک زندگی اسلامی و به فعلیت رساندن آن در خانواده هاست.
رئیس اداره اوقاف رشت اظهار کرد: مربیان دوره های آموزشی سبک زندگی اسلامی باید تلاش کنند تا برخی مؤلفه های سبک زندگی اسلامی در بُعد فردی مانند برنامه ریزی نیکو و برنامه های نیکو، نیکوگفتاری و گفتارهای نیکو، نیکوخوری و خوراک نیکو ومفاهیم دیگری همچون سلوک متواضعانه و در عین حال عزتمندانه و نیز سلوک متعبدانه، عادلانه، متعادلانه، صادقانه، مسئولانه و مجاهدانه که در مجموع حیات طیبه انسانی و سبک زندگی اسلامی را تشکیل می دهند بین خانواده ها ترویج کنند.
کلاس های آموزش سبک زندگی اسلامی همزمان با سراسر کشور و استان، در دو بقعه خواهر امام و امامزاده هاشم رشت طی یک دوره ۲۴ هفته ای برگزار می شود.
 
 
 
 
 
 
rss آرشیو
mehrab motavally