مردم با شرکت در همایش احلی من العسل به سمت آستان مقدس امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) کاشان حرکت می کنند.
یک شنبه 25 شهریور 1397    

مهدی حافظیان اظهار داشت: در راستای اجرای طرح بصیرت عاشورایی و براساس روز شمار این طرح همایش احلی من العسل با هدف تببین پیام قیام امام حسین(ع) ویژه نوجوانان و دانش آموزان برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: در همین راستا و براساس هماهنگی های به عمل آمده روز یکشنبه ۲۵ شهریور ماه مصادف با ششمین روز از ماه محرم نوجوانان مومن و متدین منطقه راوند کاشان با پای پیاده و در قالب دسته های عزاداری جهت عرض تسلیت به آستان مقدس امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) ساعت ۱۸ از میدان راوند به سمت حرم مطهر این امامزاده حرکت می کنند و در همایش احلی من العسل شرکت می کنند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان ادامه داد: این همایش همراه با مداحی ذاکران اهل بیت(ع) و سخنرانی در جوار حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر برگزار می شود.

مهدی حافظیان اضافه کرد: این مراسم با همکاری دفتر امام جمعه کاشان، مرکز فرهنگی و قرآنی امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) و اداره اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.

وی در پایان گفت: آستان مقدس امامزاده ولی ابن موسی کاظم علیه السلام در استان اصفهان ۱۰ کیلومتری شهر کاشان و در منطقه راوند کاشان واقع شده است.

 
 
 
 
 
 
rss آرشیو
mehrab motavally