سالن چند منظوره ای در جوار حرم مطهر امامزاده عبدالله(ع) نطنز با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال از محل کمک های خیرین ساخته شده است.
چهارشنبه 17 مرداد 1397    

 حجت الاسلام و المسلمین مرتضی اکبری اظهار داشت: در راستای تقویت زیرساخت های امامزاده عبدالله(ع) نطنز با هدف تبدیل این مکان متبرکه به قطب فرهنگی و همچنین اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی سالن چند منظوره ای در جوار حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر ساخته شده است.

وی در ادامه افزود: این سالن چند منظوره در زمینی به مساحت ۷۵۰ متر مربع در دو طبقه با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال از محل کمک های خیرین در مدت ۴ سال ساخته شده و ظرفیت سالن همایش این مجموعه نیز ۶۰۰ نفر است و کلیه امکانات گرمایشی، سرمایشی، صوتی و نورپردازی نیز براساس استانداردهای روز در این سالن ایجاد شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نطنز ادامه داد: همچنین مقرر شده تا طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به صورت رسمی این مجموعه افتتاح و به بهره برداری برسد.

حجت الاسلام و المسلمین مرتضی اکبری گفت: آستان مقدس امامزاده عبدالله (علیه السلام) در شهرستان نطنز، بخش مرکزی، در شهر نطنز و در خیابان امامزاده عبدالله واقع شده است.

 
 
 
 
 
 
rss آرشیو
mehrab motavally