مدیر آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین از برگزاری مراسم جشن ولادت حضرت معصومه (س) در این آستان مقدس خبر داد.
شنبه 23 تیر 1397    

حجت الاسلام احمد باقری مدیر آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین در قزوین بیان کرد: به مناسبت فرارسیدن اول ماه ذی القعده مصادف با ولادت حضرت معصومه (س)، ویژه برنامه جشن میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) و گرامیداشت روز دختر در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین برگزار می شود.

وی ادامه داد: این مراسم در شب ولادت این بانوی بزرگ یعنی شنبه 23 تیر ماه بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت الاسلام حمید شهسواری و مولودی خوانی مرتضی سلیمانی و محمدجواد نظری برگزار می شود.

مدیر آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین اضافه کرد: همچنین مراسمی هم ساعت 17 روز یکشنبه 24 تیر ماه با سخنرانی سرکار خانم دهباشی و مدیحه سرایی مرتضی سلیمانی در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین برپا می شود.

وی عنوان کرد: این برنامه ها با حضور اقشار مختلف مردم و با هدف تکریم شخصیت والای آن بانوی بزرگوار و معرفی الگوی مناسب به دختران و تبیین سیره و روش زندگی اهل بیت (ع) و ائمه اطهار (ع) برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام باقری خاطر نشان کرد: از اول ذی القعده برابر با ولادت حضرت معصومه (س) تا یازدهم ذی القعده مصادف با ولادت امام رضا (ع) با عنوان دهه کرامت نامگذاری شده که امیدواریم بتوانیم از این فرصت برای ترویج سبک زندگی اهل بیت (ع) بهره گیریم.

 
 
 
 
 
 
rss آرشیو
mehrab motavally