مدیرکل اوقاف خراسان جنوبی گفت: ۳۶ جلسه تفسیر قرآن در طول ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه خراسان جنوبی برگزار شد.
سه شنبه 22 خرداد 1397    

حجت‌الاسلام پرویز بخشی پور مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی اظهار کرد: در طول ماه مبارک رمضان ۴۱ محفل جزء خوانی و ۳۶ جلسه تفسیر در بقاع متبرکه خراسان جنوبی برگزار شد که مورد استقبال علاقه‌مندان به کلام وحی قرار گرفت.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی بیان کرد: یکی از برنامه‌های اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی در ماه مبارک رمضان ترویج برپایی سفرهای افطاری ساده بوده است که در این راستا هر شب در بسیاری از بقاع متبرکه ازجمله امامزادگان باقریه بیرجند این سنت نیک صورت گرفته است.

بخشی پور ادامه داد: همچنین در طول ماه مبارک رمضان ۵ جلسه محوری انس با قرآن با حضور قاری بین‌المللی استاد هادی موحد امین در خراسان جنوبی برگزار شد.

وی با اشاره به برنامه‌های شب‌های قدر در بقاع متبرکه خراسان جنوبی ازجمله در امامزادگان باقریه بیرجند افزود: بسیاری از این برنامه‌ها توسط رادیو و سیمای خراسان جنوبی به‌صورت مستقیم پوشش داده‌شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی یادآور شد: ۱۸ مبلغ اعزامی از قم و ۱۰ مبلغ بومی اجرای برنامه‌های فرهنگی در ماه مبارک رمضان ازجمله جلسات جزء خوانی و تفسیر قرآن کریم را بر عهده داشته‌اند.

 
 
 
 
 
 
rss آرشیو
mehrab motavally