آیین جزءخوانی قرآن کریم همزمان با سراسر ایران، هر روز با حضور قاریان ممتاز کشوری در امامزاده نرمی اصفهان برگزار خواهد شد.
پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397    
این مراسم در سی روز ماه مبارک رمضان هر روز ساعت ۱۶:۴۵ با حضور قاریان و مفسران برتر استانی و کشوری برگزار می‌شود و روزانه قبل از شروع مراسم، مفسران قرآن، نکاتی از قرآن را برای روزه داران بیان خواهند کرد.

همچنین بر اساس اعلام شورای عالی قرآنی کشور، مراسم جزءخوانی آستان مطهر سیدان الکریمان که در سه سال گذشته به صورت زنده از شبکه‌های سیما پخش می شد، جزء برنامه های برتر قرآنی کشور معرفی شده و امسال نیز این مراسم از شبکه‌های آموزش و اصفهان به صورت زنده پخش خواهد شد تا روزه‌دارانی که به هر دلیل امکان حضور در این آستان را پیدا نمی کنند، از فیض معنوی این مراسم بهره مند شوند.

لازم به ذکر است مهد شکوفه‌های این آستان، جهت امور تربیتی خردسالان و کودکان، همه روزه از ساعت ۱۶ آماده پذیرش فرزندان زائران است.

آستان امامزاده ابراهیم، برادر بلافصل امام رضا (ع)، معروف به امامزاده نرمی واقع در ۱۰ کیلومتری شمال اصفهان در شهرستان برخوار، میزبان برگزاری برنامه‌های مناسبتی، فرهنگی و مراسم مذهبی است و همه ساله، اقدام به برگزاری مراسم جزءخوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان می‌کند.

 
 
 
 
 
 
rss آرشیو
mehrab motavally