کد خبر : 39560

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398
پایگاه جامع امامزادگان و بقاع متبرکه ایران اسلامی
• رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی در امامزاده بی بی زینب(س) آران و بیدگل
با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، حمایت از کالای ایرانی جشنواره اسلامی گل و گلاب در امامزاده بی بی زینب(س) آران و بیدگل برگزار می شود.
مهدی حافظیان اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده و هماهنگی های به عمل آمده در قالب طرح ضیافت الهی و با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، حمایت از کالای ایرانی و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی جشنواره اسلامی گل و گلاب در جوار حرم مطهر امامزاده بی بی زینب (س) آران و بیدگل برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: این مراسم در روز پنجشنبه ۲ مصادف با هفدهمین روز از ماه مبارک رمضان با‌ حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار می شود تا در این مراسم تولیدات و محصولات مختلف مردم یزدل معرفی شوند و گلاب تولیدی از گلستان های یزدل نیز به حرم مطهر حضرت زینب(س) اهدا شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت: این مراسم با همکاری و مشارکت اعضای هیئت امناء امامزاده بی بی زینب (س)، شورای بخش مرکزی، انجمن دوستداران میراث فرهنگی، پایگاه های بسیج یزدل، شرکت تعاونی الغدیر و عزیزانی که در صنف تولید گلاب مشغول بکار هستند در جوار حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت: آستان مقدس امامزاده بی بی شاه زینب (علیها السلام) در شهرستان آران و بیدگل، در ۱۴ کیلومتری شهرستان آران و بیدگل و در ۲ کیلومتری روستای یَزدِل واقع شده است.